O pobočke

Od 1.9.2013 vznikla :  AKADÉMIA VZDELÁVANIA ZVOLEN,  IČO 45025878.  Pokračuje vo vzdelávacej činnosti pobočky AV. Akreditované vzdelávacie aktivity realizujeme v súčinnosti s Akadémiou vzdelávania (centrála v ZA).

 
Akadémia vzdelávania Zvolen vo veľmi zložitom a ťažkom období v ekonomike a v spoločnosti si udržala výkony a vytvorili sme vo Zvolene profesionálne miesto celoživotného vzdelávania s príjemnou atmosférou a vysokou kvalitou poskytovaných vzdelávacích služieb.
 
V trimestrálnom /ale podľa želania záujemcov aj semestrálnom či ročnom/ štúdiu jazykov naďalej učíme angličtinu, nemčinu, ruštinu, španielčinu, francúzštinu, taliančinu a slovenčinu . Ponúkame aj menej tradičné jazyky, ako je maďarčina, poľština, ukrajinčina, latinčina. Učíme individuálnych študujúcich, ale aj zamestnancov podnikov a inštitúcií v rámci firemného vzdelávania. Vykonávame audit jazykových znalostí vo firmách, ale aj individuálne bezplatné testovanie Vašej úrovne znalosti cudzieho jazyka, ktorá Vám z vysokou pravdepodobnosťou ukáže, v ktorej úrovni medzinárodnej stupnice znalostí jazyka sa práve nachádzate. Testovanie minimalizuje riziko, že by ste sa na vyučovaní trápili alebo naopak nudili.
 
 
V odbornom vzdelávaní naďalej poskytujeme žiadané rekvalifikácie v profesiách ekonomických, ako je Podvojné účtovníctvo, resp. konzultácie k otázkam. Kurzy informatiky sme zamerali na seniorov, kde im uľahčujeme prácu s PC.  Osobitnému záujmu sa teší séria  kurzov kozmetickej starostlivosti, manikúry a nechtového designu. Organizujeme aj preškolenie a skúšky elektrotechnikov.  Mnohým, najmä ženám, sme pomohli získať novú príležitosť uplatniť sa na trhu práce po absolvovaní kurzu opatrovateľstva a kurzu nemčiny pre opatrovateľky. Naše akreditované kurzy majú vysokú kvalitu a náročnosť a pripravujú ľudí pre prax.
V oblasti manažérskeho vzdelávania ponúkame celú širokú škálu kurzov manažérskych zručnosti, osobitne úspešne v oblasti komunikácie, obchodných zručností . U nás nechodíte na prednášky, u nás pod odborným vedením lektora trénujete zručnosti.
 
Pre firmy a inštitúcie ponúkame pravidelne jednodňové odborné semináre venované aktuálnym legislatívnym zmenám alebo špecifickým problémom praxe.
Vo Zvolene učíme v 6 učebniach a od septembra 2010 je otvorené naše detašované pracovisko aj v Detve . Chceme byť so svojimi službami vždy čo najbližšie k Vám.
 
Príďte sa k nám presvedčiť, že je možné sa učiť v príjemnej atmosfére, v pohode a podľa Vašich želaní. Príďte sa presvedčiť, že vždy možno znova začať niečo nové, alebo že vždy môžete byť vo svojej profesii lepší. Ak ste stratili zamestnanie, príďte sa k nám poradiť o možnostiach rekvalifikácie a začnite znova nový život. Uvidíte, že to čo sa zdá niekedy nemožné, s našou pomocou sa stane možným.
 
Jediná investícia, na ktorej nemôžete prerobiť, je investícia do vlastného vzdelávania!

 

Pobočka AV Zvolen

Telefón
0902/930 206

Mobil
0902 930 206

Fax
-

E-mail:
avzv@aveducation.sk

Adresa
Študentská 12
96001 Zvolen

  • banner
  • banner

Rýchle linky